Киев, Киквидзе, 44
(044) 332-08-64 (097) 185-02-05

Вхідні металеві двері

Для чого потрібно дуже уважно вибирати вхідні металеві двері для будинку чи квартирі? Найчастіше це необхідно для ефективного захисту будинку від непрошеного проникнення. З дерев'яними дверима складно відчути себе в будинку, як у власній фортеці, оскільки її легко зламати. Металеві двері довше витримують натиск або не підлягають зовсім. Купуючи вхідні металеві двері, виробництво яких відбувається у різних країнах, слід звертати увагу на основні складові частини.

По-перше, саме полотно дверей не повинно бути дуже тонким. Дивимося на замок. Якою б вигідною не здавалася покупка простого дешевого замку, робити таке придбання не слід. Дешевий замок легко розкривається відмичкою і купывля таких дверей втратить весь сенс. Інша справа, замки з внутрішніми секретами. Хоч і кажуть, що розкрити можна будь-який замок, але на деякі витрачається дуже багато часу. Окремо слід передбачити захист від висвердлювання замку і віджимання дверей. Іншим елементом надійності двері є петлі.

Тут максимальний наголос треба робити на якість. Чим краще виконані петлі, тим довше вони прослужать і будуть гарантувати, що двері не просяде. Зовнішні або внутрішні петлі застосовуються залежно від ваги дверей. Вага дверей має важливе значення. Деякі люди схиблені на безпеці і купують важенну двері. Вона робить квартиру схожою на сейф, її важко відкривати і закривати. При цьому людина забуває подивитися у вічко і упевниться в безпеці виходу. Насправді для квартир добре підійдуть двері середньої ваги в межах 100 кг. Природно, ця інформація не дає повних знань про те, які двері краще вибрати. У випадках сумніву люди вдаються до простого способу. Вони вибирають дорогі двері. При цьому орієнтуючись на бренд, часто не розуміють, що ціна складається не тільки із захисного якості, а й зовнішньої обробки, унікального дизайну і власне ім'я. Якщо це вхідні металеві двері, виробництво яких здійснено закордоном, додаються витрати на доставку. Але чи варто так беззастережно покладатися на йменням двері. Насправді багато фахівців проводили порівняння дверей кількох марок.

Про результат можете здогадатися, вхідні двері Київ не дуже дорогі і мало в чому поступаються доргим брендам. Зрозуміло, ні хто не говорить про непридатних цінах, за які і фанерну мдф для дверей важко купити. Розумна ціна цілком гідна розумної якості, а переплачувати за ім'я і навороти стоїть в тому випадку, якщо вони дійсно важливі.

А тепер виникає питання : де можна купити дешеві двері в Києві в магазині? Ні, там вони будуть дорогі, я б пордив купляти через інтернет магазин, так буде дешевше на 30%. Якщо захочите подивитись на них, можете приїхати до нас в офіс і глянути на взірці.

Просмотров: 3439

Дата: Среда, 30 Мая 2012